Facebook Photo Albums

POUČENÍ

Toto poučení budete v salonu před aplikací podepisovat

Permanentní make-up, tj. trvalé nalíčení

Poučení:   
Jedná se o mikroimplantaci pigmentu do pokožky speciálním přístrojem. Používá se převážně pro úpravu obočí, očních linek a kontur rtů.
Tato technika vychází z modifikace starého tetovacího umění, přičemž základní rozdíl spočívá v hloubce implantace pigmentu. Zatímco u klasického tetování se jedná o hloubkovou implantaci (velmi obtížně odstranitelnou), u trvalého nalíčení se pigment aplikuje pouze do pokožky (případné odstranění je možné bez vzhledových následků).
Aplikaci trvalého nalíčení nedoporučujeme provádět při nachlazení a jiném onemocnění, v době menstruace, po požití alkoholu, prostředků zvyšujících krevní tlak apod. Při implantaci pigmentu by mohlo dojít ke zvýšenému krvácení, což je jednou z příčin, proč by barvivo mohlo po zahojení vymizet. Další příčinou je použití mastných krémů či olejů v místě aplikace před dokonalým zhojením nebo přítomnost masti v kůži (doporučujeme před aplikací hloubkové čištění pleti, aby se odstranily nečistoty, zbytky staré pokožky a krémů).
Jestliže dojde k vymizení barviva, je možné pigmentaci opakovat ve stejném místě (po analýze příčin) po úplném zhojení pokožky.
Garantuji jednu bezplatnou korekci. Poté již bude počítán materiál použitý k další korekci.

Osoby trpící cukrovkou či vážnější alergií nebo onemocněním musí aplikaci trvalého nalíčení konzultovat se svým lékařem.
Doba hojení je individuální a trvá v průměru necelý týden. Po tuto dobu je nezbytné udržovat místo aplikace v čistotě, nepoužívat žádné mastné prostředky a líčidla, nevystavovat se slunečnímu či solárnímu záření a vyhnout se vysoké tělesné námaze. V žádném případě neodstraňovat stroupky, nechat je samovolně odpadnout.

Jméno a příjmení:..................................................
Tel. kontakt.............................................
Datum  ……………………

Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) s tímto poučením, nezatajil(a) žádné onemocnění, či překážky k provedení pigmentace, a s aplikací souhlasím.


Podpis………………………………

Popis výkonu:

Footer-pmu

Copyright © 2014 PMU-MB.CZ. Všechna práva vyhrazena.